Baardolie Viking musk is ontwikkeld voor mannen die hun baard graag fris en verzorgd houden. Met een kruidige geur van sandelhout en een vleugje sinaasappel ruikt deze olie krachtig, mannelijk en schoon. Perfect voor elke dag of als stijlvol cadeau.
Reinigend én verzorgend
Deze baardolie heeft een reinigende werking en is verrijkt met natuurlijke oliën zoals kokos, abrikozenpit, avocado, argan en jojoba. De toevoeging van sheaboter en vitamine E helpt de huid onder de baard gezond en soepel te houden, terwijl jeuk en schilfertjes worden verminderd. Geschikt voor zowel korte als volle baarden.
Productdetails
Naam: Baardolie - Viking musk
Inhoud: 50 ml
Geur: sandelhout & sinaasappel
Gebruik: Enkele druppels inmasseren in baard en huid
Werking: reinigend, verzachtend, voedend
Verpakking: glazen pompflacon
Vegan & dierproefvrij
Waarom wij dit een topcadeau voor mannen vinden
De geur is fris en stoer, en de werking is verrassend goed. Deze baardolie maakt de baard soepel, verzorgd én schoon. Een must voor elke baarddrager, en een perfect Vaderdagcadeau.